Výrobník bublin

Tento profesionální a extrémně výkonný výrobník bublin beamZ B2500 je ideální zábavou pro děti, ať už na karneval, narozeninovou oslavu, den dětí. Osvědčil se také jako zábava pro děti na svatbu.

Bublinkovač generuje velké množství bublin, které rozptýlí pořádně daleko díky dvojitým ventilátorům.

Potřebuje napájení ze sítě, má dálkové ovládání, pohodlnou rukojeť a kolečka pro snadnou manipulaci. 

Pronájem na 3 dny za 500 Kč. Součástí ceny není potřebná kapalina, kterou ke stroji prodáváme (5 l za 450 Kč). Nemusíte si lámat hlavu s odhadováním - dostanete celý kanystr a po navrácení uhradíte částku za skutečně spotřebované množství kapaliny.

Na bublinkovač je požadovaná vratná kauce ve výši 4.000 Kč.

Výrobník mlhy

Výrobník plazivé mlhy beamZ ICE 700 je ideální pro soukromé akce, např. pro ozvláštnění prvního svatebního tance. Zajímavým doplňkem je také na halloween, kde dokáže zajistit tajemnou atmosféru.

K jeho provozu potřebujete napájení do sítě, kouřovou kapalinu, kterou u nás zakoupíte (není součástí ceny pronájmu) a led. Právě led zajistí, že mlha zůstane nízká a bude se plazit po zemi. 

Cena pronájmu na 3 dny je 500 Kč. Je požadována vratná kauce 3.000 Kč.

Slavobrány

My Vám zapůjčíme kovovou konstrukci a jak si ji nazdobíte Vy, už je jenom na Vás. Nemusí to být jen balonky, krásné jsou čerstvé i sušené květiny nebo dekorativní látka.

V nabídce je zlatý hexagon vysoký 180 nebo 150 cm a k němu ladící zlaté pultíky rozměrech 100*31*31, 80*28*28, 60*25*25, 40*22*22. Dále potom bílý kruh o průměru 180 cm.

Slavobrána je složena do několika dílků, takže ji zvládnete převézt osobním autem.


Neonové nápisy

Svítící neonové nápisy ozvláštní každou speciální příležitost. Stačí mít poblíž zásuvku a můžete se nechat oslnit našimi nápisy.

V naší nabídce jsou neony vytvarované do českých textů " Láska 🖤 " nebo "TY & Já" v teplém bílém tónu, v zářící studené bílé barvě je k zapůjčení text "Všechno nejlepší". 

Napájení je ze zásuvky, svítí 3 různými intenzitami. Nápis lze zavěsit nebo opřít.

Vrátit nám je můžete až do 3 dní od zapůjčení.