Naší stálicí jsou obří čísla pro oslavence, jsou metr vysoká (často tedy větší, než oslavenci sami) a k dispozici je celá barevná škála. Skladem máme různé odstíny modré a růžové, fialovou, zelenou, stříbrnou a černou, na přání Vám ale objednáme číslo téměř v jakékoli jiné barvě.

Balonky k různým speciálním příležitostem, jako je babyshower, nebo-li odhalení pohlaví miminka. Přineste nám obálku s tajnou informací, my naplníme balónek růžovými nebo modrými konfetami a Vy ho prásknete až se svými nejbližšími :-) Balonek s překvapením rádi doplníme o další balonkovou výzdobu dle Vašich představ.

Foliový balonek s českým nápisem určitě potěší. K dispozici máme přání krásných narozenin v různých barevných variantách, k dispozici máme také balonek s nápisem "Miluji Tě", oblíbený především jako dárek na Valentýna.

Pro odvážné zde máme také originální způsob žádosti o ruku - balonek s nápisem "Vezmeš si mě"?

Foliové balonky s dětskými motivy jsou samozřejmostí, můžete se na ně podívat ve fotogalerii. Pokud nenajdete svůj motiv, můžete nám ho přinést a my ho jen naplníme heliem.

Milujeme netradiční dekorace a výzdobu, proto hledáme i netradiční balonky. Velmi jsme si oblíbily tyto průsvitné velikány nebo metalické balonky.

V nabídce máme i zcela průsvitné balonky, které jsou plnitelné drobnými předměty. Velmi originální způsob, jakým lze předat finanční svatební dar, naplnit ho ale můžeme čímkoli jiným, dle Vašeho přání.